Vitoclima 100-S Gizli Tavan Tipi

Vitoclima 100-S Gizli Tavan Tipi

Çevreyle dost R410A soğutucu akışkanlı Vitoclima 100-S ticari tip split klimalar, kolay montaj ve servis imkanının yanı sıra konforlu iklimlendirme sağlamaktadır.

En Zorlu Koşullarda Yüksek Konfor

48 ° C dış ortam sıcaklığında soğutma ve -15 ° C dış ortam sıcaklığında ısıtma yaparak en zorlu hava koşullarında yüksek konfor sunmaktadır.   Dış ortam sıcaklığı 18 ° C’ye düştüğünde bile ünite soğutma için ayar yapabilir ve böylece kışın bile soğutulması gereken yerler için ideal ortam sağlanabilir.

Hafıza Kayıt Özelliği

Elektrik kesintisi durumunda, ünite mevcut çalışma koşullarını çalışma durumunu hafızaya kaydetmektedir. Elektrik geri geldiğinde cihaz hafızasında tuttuğu önceki çalışma koşullarını geri yükleyerek çalışmaya devam etmektedir. Böylece kullanıcının tekrar ayar yapmasına gerek kalmamaktadır. 

Opsiyonel Ortam Sıcaklık Kontrol Seçeneği

Çift Sıcaklık Sensörü: Kullanıcı oda sıcaklığını iç ünitede ve kablolu kumanda yer alan sensörler aracılığı ile ölçümleyerek dilediği konfor ayarını set edebilir. Bu sayede klima daha doğru çalışır ve daha fazla enerji tasarrufu sağlanır.

2 Kablolu Kumanda ile Mükemmel Kontrol

Opsiyonel olarak aynı anda 2 kablolu kumanda ile kontrol sağlanabilmektedir. Otel uygulamalarında kapı yanında bir adet ve yatak başucunda bir adet kablolu kumanda ile eksiksiz konfor parmak uçlarınızda.

Yalıtılmış metal kutu sayesinde elektronik kart ve bağlantılı elemanları, yangın,dışarıdan müdahele ve darbelere karşı korunmaktadır

Opsiyonel VCCCE52-24/F(C) Merkezi Kontrol Ünitesi ile 36 iç üniteye kadar kontrol  sağlanabilmektedir. (Her iç ünite için Modbus gateway kullanımı zorunludur.)

Opsiyonel kuru kontak (VCCME30-42/E1) ile otel uygulamalarında kolaylık sunmaktadır.

Opsiyonel WIFI aksesuarı sayesinde klima, akıllı telefon veya tablete indirilecek  uygulama aracılığı ile uzaktan yönetilebilir.