HİZMETLERİMİZ

YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ

Yerden ısıtma sisteminin temel prensibi; mekandaki ısı kayıplarını, zemin betonunun içerisine döşenen borulardaki sıcak su ile bitirmek ve dağıtılan ısı ile ortamın sıcaklığını arttırmaktır.

Yerden Isıtmanın uygulanacağı alanının kaba inşaat veya tadilat aşamasında olması gerekir. Bütün yerden ısıtma sistemlerinde yalıtım çok ciddi bir rol oynar. Beton içerisinde; boruların altına yerleştirdiğimiz modülasyon panelleri ile montaj işlemleri çok kısa zamanda ve çok daha güvenli yapılmaktadır. En az alt yalıtım malzemesi kadar üstüne döşenecek olan malzemenin de ısıyı geçiren bir malzeme olması önemlidir. Yerden Isıtma Sistemi yaklaşık olarak 50?C deki sıcak su ile çalışır. Bu sıcak suyu temin edebilecek her türlü cihaz sistemde kullanılabilir. Doğalgaz, kömürlü kazan, ısı pompası, elektrikli kombiler vb. gibi. Boruların döşenmesi sonucunda firmamız tarafından basınç testleri yapılır ve test cihazları ile işin teslimi yapılır.

Muğla Ortaca Dalaman Köyceğiz Göcek Fethiye Bölgelerine hizmet vermekteyiz.

MERKEZİ ISITMA SİSTEMLERİ

Merkezi ısıtma, genel olarak soğuk iklimlerdeki büyük yapılarda kullanılır. Sistem, kullanılacak akışkanı (su, hava veya buharı) ısıtmak için merkezi kazan veya ısıtıcı, ısıtılmış akışkanın dağıtımı için boru tesisatı ve ısıyı ortam havasına transfer etmek için nihai ısı ileticilerini (radyatör , fancoil , ısı apareyleri vs) içerir. Nihai ısı ileticileri burada, ısıyı ortama konveksiyon (taşınım) yolu ile ileten bir ısı eşanjörüdür. Binalarda özel boruların zemin altına gömme yapılması ile zeminden ısıtma yapılan merkezi ısıtma tesisatları da mevcuttur.

Muğla Ortaca Dalaman Köyceğiz Göcek Fethiye Bölgelerine hizmet vermekteyiz.

YERDEN ISITMA SİSTEMLERİ İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BİZ HAZIRIZ.

Muğla merkez ve tüm ilçelerine ısıtma soğutma sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz.

ISI POMPASI SİSTEMLERİ

Son yıllarda alternatif enerji kaynaklarına olan yönelimimiz bizleri konut ısıtma ve soğutmada ısı pompası kullanımına teşvik etmektedir. Etrafımızda sıkça gördüğümüz klima ve buzdolapları da aslında birer ısı pompasıdır.

Isı pompalarının temel çalışma prensipleri kısaca ; dışarıdan verilen enerji(elektrik, mekanik veya termal) ile ortamdan aldıkları havayı, başka bir ortama aktarmaktır.

Isı pompaları genellikle villa, otel, ev, işyerleri gibi mahal ısıtması veya soğutmasında, havuz suyu ısıtması veya soğutmasında ayrıca sıcak kullanım suyu elde edilmesinde kullanılabilir.

Muğla Ortaca Dalaman Köyceğiz Göcek Fethiye Bölgelerine hizmet vermekteyiz.

HAMAM ISITMA SİSTEMLERİ

Zeminlerin sıcaklık kontrolü, odaların ısıtılması veya duvarlarda soğutma izolasyonu için ısıtma matı.
Isıtma matı doğrudan ince tabaka halinde kurulum için tasarlanmıştır.

Muğla Ortaca Dalaman Köyceğiz Göcek Fethiye Bölgelerine hizmet vermekteyiz.

SOĞUTMA SİSTEMLERİ

VRF Klima Sistemleri, Hava ve Su Soğutmalı Chiller Grupları, Hassas Kontrollü ve Nem Kontrollü Sistemler, Hijyenik Sistemler

Muğla Ortaca Dalaman Köyceğiz Göcek Fethiye Bölgelerine hizmet vermekteyiz.

DİĞER HİZMETLER

ATF MÜHENDİSLİK, endüstriyel tesis, hotel, iş merkezleri , konutlar gibi, yüksek teknoloji, bilgi birikimi ve mühendislik deneyimi gerektiren nitelikli tesislerin ısıtma, soğutma, havalandırma, yangın, havuz, basınçlı hava ve buhar tesisatlarının projelendirilmesi ve uygulamalarında kaliteli ve başarılı hizmetler vermektedir.

Firmamız ayrıca, malzeme satışının dışında, sistemlerin yıllarca sorunsuz çalışmasını sağlamak için periyodik bakım onarım hizmeti almak isteyen müşterileri ile uzun süreli anlaşmalar yaparak Periyodik Bakım ve Onarım Hizmetleri de vermektedir. Firmamız bu hizmetler için de yine kendi bünyesinde tecrübeli ve donanımlı bir teknik ekip bulundurmaktadır.

Muğla Ortaca Dalaman Köyceğiz Göcek Fethiye Bölgelerine hizmet vermekteyiz.