Klimalar

Duvar Tipi Split Klimalar

Duvar tipi split klimalar cazip fiyatlarla

Duvar tipi split klimalar sahip oldukları teknolojik üstünlükle çok sayıda avantajı beraberinde getirir. Bu teknoloji klimaların montajından kullanıma kadar çok büyük kolaylık sağlar.

Serimizdeki cazip klima fiyatları da üstün teknolojinin herkes için erişilebilir olduğunu kanıtlar niteliktedir.

Tüm Avrupa Birliği ülkeleri ile birlikte ülkemizde de yürürlüğe giren standartların uygulanmasıyla Viessmann klimaların enerji tasarruffu ve çevre koruması açısından en yüksek düzeyde kalite gerekliliklerini sağladığından emin olabilirsiniz. Duvar tipi split klimalarımız daha az enerji tüketir ve elektrik kullanmalarına rağmen sahip oldukları ileri teknolojinin getirdiği çok yüksek enerji verimliliği nedeniyle çok tasarrufludurlar.

Klima fiyatları değerlendirilirken tükettikleri enerji de hesaba katıldığında Viessmann ürünlerinin hem fiyat hem de enerji verimliliği açısından en karlı klimalar olduğunu göreceksiniz.

Soğutma ve soğutma ihtiyacınıza uygun seçeceğiniz Viessmann ürünlerinin klima fiyatları fiyat-performans oranı açısından sizleri memnun edecektir. Klima sistemlerimizin kullanım ömürleri çok uzundur ve servis ihtiyacı asgari düzeyde tutulacak şekilde tasarlanmışlardır.

Artan enerji maliyetleri karşısında evinizi, iş yerinizi, işletmenizi veya binanınızı en verimli şekilde iklimlendirebilmek, sizler, aileniz ve konuklarınız için en konforlu ev ve iş ortamlarını oluşturmak için Viessmann klima cihazlarını tanıyın.

Duvar tipi split klima serilerimizin tasarımında kullanıcı için birçok avantaj sağlanmıştır.
 • Az enerji kullanır
 • Enerjiyi verimli kullanır
 • Konforlu uyku modu vardır
 • Özel defrost modu vardır
 • Tasarruflu bekleme modu vardır
 • Havadaki tozu ve bakterileri temizler
 • Kendi kendini temizleyerek nemle birlikte gelebilecek bakterileri önler
 • Filtresi yıkanabilir
 • Ön paneli çıkarılıp yıkanabilir
 • Kısa sürede istenen ortam sıcaklığını sağlar
 • Havayı eşit olarak dağıtır- Uzun ömürlüdür ve çok az servis gerektirir

Ticari Tip Split Klimalar

Ticari Tip Split Klimalar

Konut ve ticari yapılarda karşımıza çıkan birbirinden çok farklı yapı ve büyüklükteki iç mekanlar, ısıtmak, soğutmak ve iklimlendirmek için farklı yapıda ve kapasitede split klima sistemleri ihtiyacını doğurmuştur. Bunların başta iç üniteleri bulundukları mekana tam uyum sağlamalı ve düşük maliyetle ortamın hava kalitesini yüksek seviyede tutmalıdır.

Yüksek enerji verimliliği ile bilinen Viessmann Ticari Tip klimalar ev ya da ofiş her türlü iç mekan ile uyum sağlayabilecek geniş ve esnek bir ürün yelpazesi sunar. Arzu ettiğiniz iç ortam hava kalitesini bu sayede, duvar ya da tavana monte edebileceğiniz uygun iç ünite tipleri ve ihtiyaca karşılık gelen kapasite seçimiyle elde edebilirsiniz.

Vitoclima 100-S ve 200-S gizli tavan tipi kanallı

Bulunduğu mekanın tavanına estetik bir şekilde entegre olabilen gizli tavan tipi kanallı split klimalar Vitoclima 100-S ve 200-S yüksek performansları ile öne çıkmaktadır.

Mekanın mimarisi ile bütünleşen zarif 100-S ve 200-S modelleri düşük ses seviyeleri ile her türlü ofis ortamına çok uygundur.

Vitoclima 100-S ve 200-S kaset tipi

Kaset tipi split klima ihtiyaçları için Viessmann’un modern yüzlü, güçlü çözümü.

İdeal boyutları ve farklı kapasite seçenekleri ile ofislere kesintisiz hava konforu sağlar.

Vitoclima 100-S ve 333-S salon tipi split

Salon tipi klima için de Viessmann Vitoclima 100-S ve Vitocllima 333-S en doğru seçenektir.

Soğuk kış aylarında Vitoclima serisi klimalar bulundukları mekanı hızlı ısıtır; aynı şekilde sıcak yaz aylarında da turbo soğutma fonksiyonu ile hızla soğutur. Çok yönlü hava üfleme kanatçıkları ile sağ sol ve yukarı aşağı yönlerde homojen hava sirkülasyonu ile iç mekanda yüksek konfor sağlanır.

Salon tipi on-off split klima kategorisinin en avantajlı model olan Vitoclima 100-S, inverterli Vitoclima 300-S modelinde olduğu gibi, kontrol paneli ve kablosuz uzaktan kumanda ile kolayca kumanda edilebilir.

Yüksek beklentisi olan kullanıcılar için Vitoclima 333-S, iç mekan hava sıcaklığının dalgalanmasına izin vermeden, kompresör devrini ihtiyaca göre ayarlayabilen DC inverter teknolojisi, yüksek COP/EER değeri ve A-Enerji sınıfı ile göz doldurmaktadır.

Vitoclima 100-S için ısıtmada -7° soğutmada 43°C , güçlü Vitoclima 333-S serisi ile -20° ısıtma, 48° soğutma dış ortam sıcaklığında en zorlu ısıtma ve soğutma görevlerinin kolaylıkla üstesinden gelir. Borulamada ise 100-S serisinde 30 metre, 333-S serisinde ise 70 metre ile montajda esneklik sağlamaktadır.

Viessmann klimalar sahip oldukları teknolojik üstünlüklerine rağmen ev ya da ofiste herkesin rahat bir şekilde kullanabileceği ve cihazların bütün fonksiyonlarından faydalanmasına olanak tanıdığı kolay anlaşılır ve ergonomik kumanda sistemleri ile birlikte sunulur.

Vitoclima 100-S kablolu, Vitoclima 200-S ve 300-S hem kablolu hem de kablosuz şekilde rahatça kumanda edilebilir.

Viessmann ile yüksek hava konforlu, keyifli ortamlara hazır olun.

Multi ( Çoklu ) Klimalar

Vitoclima 300-S/HE Free Joint DC inverter çoklu sistem klimaların üstünlükleri :

◾4 dış ünite ve 11 iç ünite ile çok sayıda kombinasyon seçeneği sunmaktadır.

◾Sadece gerekli olduğunda defrosta geçerek, konforlu ve tasarruflu bir ısınma mümkündür.

◾İşletme dış ortam sıcaklık aralığı ;

Soğutmada: -15 °C ~ 48 °C
Isıtmada : -15 °C ~ 27 °C

◾Kompakt cihaz ölçüleri ile kolay montaj imkanı sunmaktadır.
◾Maksimum 63k Btu/h toplam iç ünite kapasitesinde, 5 adet iç ünite bağlanabilmektedir.
◾15 m kot farkı ve toplam 80 m borulama mesafesi ile esnek montaj imkanı sağlamaktadır.

◾2,2 kW – 7,1 kW kapasite aralığında duvar, kaset, gizli tavan tipi kanallı iç ünite seçenekleri sunmaktadır.